SMC MY1C16G-400AL-M9NL cylinder, rodless, mechanically jointed-ROAS MRO
0 reviews 0 sold. Only 999 remain
Negotiable (specific conditions to required)
Brands
Product Code: MY1C16G-400AL-M9NL
  • Product Description
    MY1C Series Mecha Joint Type Rodless Cylinder/High Precision Guide Type
    MY1C16G-400AL-M9NL
    ▶ Standardize 5 types of guide formats
    ▶ Weight: 900 g
    Item / ModelSymbol / Information
    Tube Inner Diameter
    16
    Tube inner diameter 16mm
    Types of Port Screws
    M Screw (ø16~Ø20), Rc (Ø25~Ø63)
    Routing Format
    G
    Concentrated piping type
    Cylinder Stroke
    400
    Cylinder Stroke 400mm
    Stroke Control Unit Symbol
    AL
    Autoswitch
    M9NL
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Lamp, 3-wire (NPN), Lateral Withdrawal, Lead Wire 3m, Applicable Voltage: DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)
    -20%
    [WOOSUNG] Ten Commandments Metal Pen-Ballpoint Pen..
    Ship from South Korea
    -32%
    [WOOSUNG] Gift Set Metal Book Mark (Cross)+Ten Com..
    -22%
    [Wefun] Snack24 Mega Mixed Snack Set 32P – Extra-L..
    -50%
    [thejoen] 50 pieces of sweat absorption hairbands ..
    -40%
    [thejoen] 20 pieces of sweat absorption hairbands ..
    -36%
    -58%
    [Thejoen] 100 pieces of sweat absorption hairband ..
    -13%
    [Tendergarden] Morning Breeze Room Spray Nr.51 100..
    -7%
    [Tender garden] Hydro Perfumed Body Wash 300ml-pre..
    -9%